Renk Değiştiren Bukalemun Şal

"Kıyafetimle hangi şalı giysem?" sorusu çoğu bayanın bu yüzyıl içersindeki en büyük dertlerinden birini ifade etmektedir. Giyilen şalın kıyafet kombinasyonunun geri kalanıyla uyumlu olması yüksek önem seviyesine sahiptir ve dalga geçilmemesi can sağlığını

"Kıyafetimle hangi şalı giysem?" sorusu çoğu bayanın bu yüzyıl içersindeki en büyük dertlerinden birini ifade etmektedir. Giyilen şalın kıyafet kombinasyonunun geri kalanıyla uyumlu olması yüksek önem seviyesine sahiptir ve dalga geçilmemesi can sağlığınız açısından tavsiye edilmektedir.

Ama artık o dertleri bir kenara bırakmanın, yenilenmenin ve coşkuyla şalları rüzgarda savurmanın vakti geldi. Teknoloji, bukalemun şal sayesinde bütün gücüyle bayanların hizmetinde!

Bukalemun şal aslında bir renk sensörü yardımıyla dilediğiniz renkte parlayan LED ampullerin bulunduğu ilginç bir icat. Yapmanız gereken renk sensörünü dilediğiniz renge tutmak ve şalınızın parlamasını beklemek. Artık büyük kemik çerçeveli gözlüklerinizi takarak katıldığınız davetlerde çılgın parıltınızla ortamı büyüleyebilirsiniz!

YORUMLAR