Ridge Racer Slipstream Tanıtım Videosu

Popüler oyun geliştiricisi Namco Bandai tarafından Ridge Racer serisinin 20.yılına özel olarak geliştirilen Ridge Racer Slipstream, Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşuyor. 3 boyutlu grafikleri, kullanılabilir farklı araçları, özelle

Popüler oyun geliştiricisi Namco Bandai tarafından Ridge Racer serisinin 20.yılına özel olarak geliştirilen Ridge Racer Slipstream, Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşuyor.

3 boyutlu grafikleri, kullanılabilir farklı araçları, özelleştirme seçenekleri, farklı oyun modları, çeşitli yarış pistleri, etkileyici ses efektleri ve çok daha fazlasıyla oyunseverlere mükemmel bir yarış oyunu deneyimi sunan Ridge Racer Slipstream, son sürat ve heyecan verici bir yarış oyunu arayan tüm oyuncuların beğenisini çekecektir.

Rakiplerinizle son sürat yarışırken karşınıza çıkan virajları drift yaparak geride bırakacağınız oyunda adrenalin seviyeniz hiç düşmeyecek.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunuz izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Ridge Racer Slipstream'i mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR