Rise of the Tomb Raider 20. Yıl Sürümünde Neler Var

Ünlü oyun kahramanı Lara Croft ve Tomb Raider serisiyle 20 yıl önce tanışmıştık. Serinin son oyunu olan Rise of the Tomb Raider ise birkaç ay önce çıkmıştı. Core Design tarafından geliştirilen ve 1996 yılında çıkış yapan ilk Tomb Raider oyunu bilgisayarla

Ünlü oyun kahramanı Lara Croft ve Tomb Raider serisiyle 20 yıl önce tanışmıştık. Serinin son oyunu olan Rise of the Tomb Raider ise birkaç ay önce çıkmıştı.

Core Design tarafından geliştirilen ve 1996 yılında çıkış yapan ilk Tomb Raider oyunu bilgisayarlarımızın DOS platformu üzerine oynadığımız ilk 2 boyutlu aksiyon oyunları arasındaydı. Tomb Raider çıktığı dönem unutulmaz anılar yaşamamıza imkan tanımış, devam oyunlarıyla da oyun dünyasının nabzını belirlemişti. Rise of the Tomb Raider da köklere dönen hikayesi ve teknolojik yetenekleriyle oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. 

Tomb Raider serinini 20. yılını kutlamak adına Rise of the Tomb Raider'ın geliştirilmiş bir sürümü çıkış yapacak. Bu 20. yıl sürümü içinde yeni tek kişilik görevler, eski Tomb Raider oyunlarındaki Lara Croft görünümlerini oyuna ekleyen retro kıyafet seçenekleri, oyun için yayınlanmış bütün indirilebilir içerikler, yeni silahlar ve en önemlisi sanal gerçeklik desteği de bulunmakta. Rise of the Tomb Raider 20. yıl sürümünü PlayStation VR ve diğer sanal gerçeklik sistemleriyle oynayabileceğiz.

Rise of the Tomb Raider 11 Ekim tarihinde çıkış yapıyor.

YORUMLAR