Rival Knights - Tamindir İncelemesi

Gameloft tarafından sunulan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Rival Knights bizi epik bir mücadeleye davet ediyor. Oyunda ortaçağın heyecan dolu şövalye savaşlarına tanıklık ediyoruz. Rical Knights'ın en dikkat çeken yanı grafikleri. Mobil platf

Gameloft tarafından sunulan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Rival Knights bizi epik bir mücadeleye davet ediyor. Oyunda ortaçağın heyecan dolu şövalye savaşlarına tanıklık ediyoruz.

Rical Knights'ın en dikkat çeken yanı grafikleri. Mobil platformda da en iyi grafiklere sahip oyunlar arasında yer alan Rival Knights'ta son derece başarılı modellemeler kullanılmış. Kontrollerin de son derece hassas ve iyi ayarlanmış olması oyunu denemeye değer kılan detaylar arasında. Oyunda sahip olduğumuz ekipmanları güçlendirebiliyor ve yenilerini satın alabiliyoruz. Elbette bunun için bir hayli para kazanmamız gerekmekte. Eğer isterseniz uygulama içi satın almalar yaparak bu süreci kısaltabilirsiniz.

Genel olarak son derece iyi bir oyun olduğunu düşündüğüm Rival Knights her iki platform için de ücretsiz olarak sunulmakta.

YORUMLAR