Robotek Tanıtım Videosu

Robotek, strateji oyunu sevenler için hazırlanan etkileyici grafik ve müziklere sahip oldukça başarılı bir strateji oyunudur. Android, iOS ve Windows Phone sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyunda yapmanız gereken robotlarınız ile düşman

Robotek, strateji oyunu sevenler için hazırlanan etkileyici grafik ve müziklere sahip oldukça başarılı bir strateji oyunudur. Android, iOS ve Windows Phone sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyunda yapmanız gereken robotlarınız ile düşman robotları yok etmek. Fakat bu söylendiği kadar kolay olmuyor. Çünkü seviyenizi yükseltip robotlarınızı güçlendirmeden önce dalgalar halinde gelen düşman robotları sizi zorlayabilir.

Oyundaki ilerleyişinizi hızlandırmak için oyun içi satın alma işlemleri yapabilmenize rağmen oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayarak bitirebilirsiniz. 200 farklı bölüm içerisinde oynayabileceğiniz gibi dilerseniz arkadaşlarınız ile birlikte de oynama fırsatınız bulunuyor.

Strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, uygulama mağazası üzerinde bulabileceğiniz iyi oyunlardan biri olan Robotek'i Android, iOS ve Windows Phone'larınıza ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

YORUMLAR