Robotik Bahçe Lambalası Toro-bot ile Tanışın

Evinizin bahçesini süslemek için farklı çözümler mi arıyorsunuz? Peki teknolojinin sizlere sunduğu nimetlerden bir tanesi olan Toro-bots'ları denemeye ne dersiniz? Japonya'da geliştirilen Toro-bots'lar bahçelerini farklı şekillerde süslemek isteyen kullan

Evinizin bahçesini süslemek için farklı çözümler mi arıyorsunuz? Peki teknolojinin sizlere sunduğu nimetlerden bir tanesi olan Toro-bots'ları denemeye ne dersiniz?

Japonya'da geliştirilen Toro-bots'lar bahçelerini farklı şekillerde süslemek isteyen kullanıcılar için geliştirilen robotik bahçe lambaları olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bahçenizde renkten renge bürünerek gezecek olan Toro-bots'lar komşularınız için ilk başlarda ürkütücü olacak olsa da zaman içerisinde buna alışacaklarından hatta beğeneceklerinden şüphem yok.

Kendi kişiliklerini oluşturabileceğiniz ve istediğiniz şekilde kodlayarak iOS cihazlarınız yardımıyla yönetebileceğiniz Toro-bots'lar kızılötesi ışınlar yardımıyla yönlerini belirlemektedir ve karşılarına bir engel çıkması durumunda yön değiştirmektedirler.

Toro-bots'lar için yayınlanan tanıtım videosunuz izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR