Rolex'in Lüks Akıllı Saat Konseptine Bayılacaksınız

Geçtiğimiz Mart ayında açıklanan Moto 360 ve LG G Watch ilk Android giyilebilir cihaz olarak karşımıza çıkmıştı. Fakat bu ürünler klasik saatler ile aynı görünüme sahip olarak dokunmatik ekran dışında farklı özelliklere sahip değiller. Bu 2 saat dışında b

Geçtiğimiz Mart ayında açıklanan Moto 360 ve LG G Watch ilk Android giyilebilir cihaz olarak karşımıza çıkmıştı. Fakat bu ürünler klasik saatler ile aynı görünüme sahip olarak dokunmatik ekran dışında farklı özelliklere sahip değiller.

Bu 2 saat dışında bu alanda farklı saat tasarımlarını bugüne kadar görememiştik. Fakat Rolex, lüks Android akıllı saat konseptini çıkartarak lüks bir akıllı saatin nasıl olması gerektiğini bizlere gösterdi.

Curved'ün hazırladığı animasyonlu videoda gördüğünüz üzere Rolex'in lük akıllı saat konsepti oldukça şık ve muhteşem duruyor. Moto 360 ve en popüler akıllı saat Pebble'ın da oldukça şık durmasına rağmen, Rolex'in konsepti bu saatlerden çok daha güzel bir tasarıma sahip. Malesef saatin konsepti dışında herhangi bir başka bilgileri verilmemiş durumda. Bu yüzden ne zaman bu saati kullanabiliriz henüz bilmiyoruz. Fakat çıktığında oldukça yüksek fiyata sahip olacağı da bir gerçek.

YORUMLAR