Runes of War Tanıtım Videosu

Kabam firması tarafından geliştirilen stratejik ve taktiksel bir rol yapma oyunu olan Runes of War, ejderhaların yaşadığı dönemleri konu alan orta çağ temalı bir oynanışı oyunseverlerle buluşturuyor. Bir Lord olarak ülkenizin başına geçtiğiniz oyunda, kay

Kabam firması tarafından geliştirilen stratejik ve taktiksel bir rol yapma oyunu olan Runes of War, ejderhaların yaşadığı dönemleri konu alan orta çağ temalı bir oynanışı oyunseverlerle buluşturuyor.

Bir Lord olarak ülkenizin başına geçtiğiniz oyunda, kaynaklarınızı üretmeli ve yönetmeli, şehrinizi geliştirmeli, ordunuzu hazırlamalı, savaşlara girmeli ve hepsinden önemlisi her duruma karşı bir strateji belirlemelisiniz.

Hem düşmanlarınıza saldırırken hem de şehrinizi savunurken kendi belirleyeceğiniz stratejilerle rakiplerinize üstünlük kurmanızı gerektiren Runes of War, bu anlamda gerçekten oyuncuları heyecanlandıran bir yapım.

Geliştirici ekip tarafından Runes of War için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR