Saat ve Yüzük Bir Arada

The Ring Clock (Yüzük Saat) gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en son nimetlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Gusztav Szikszai tarafından tasarlanan The Ring Clock, saat ve yüzüğü mükemmel bir tasarımla bir araya getiriyor. Mavi ve turuncu LED seç

The Ring Clock (Yüzük Saat) gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en son nimetlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Gusztav Szikszai tarafından tasarlanan The Ring Clock, saat ve yüzüğü mükemmel bir tasarımla bir araya getiriyor.

Mavi ve turuncu LED seçeneklerine sahip olan yüzük saat, parmağında bir saat taşıma fikrine sıcak bakan kullanıcılara hitap ediyor ve eminim ki bu yüzüğü parmağına takan herkes kendisini başlarda yüzüklerin efendisi gibi hissedecektir.

Indiegogo projesi olarak ortaya çıkan yüzük saat, 287.500 dolarlık bağış toplaması gerekirken 324.595 dolarlık bağış toplamayı başararak hayata geçmiş oldu.

Şarj edilebilir lityum-iyon bataryaya sahip olan Ring Clock, 195 dolardan önsiparişe sunulacak, piyasaya sürüldüğü zaman cihazın fiyatının 250 dolar olması bekleniyor.

YORUMLAR