Samba Tanıtım Videosu

iOS kullanıcıları için geliştirilen oldukça farklı ve yenilikçi bir video mesajlaşma uygulaması olan Samba ile arkadaşlarınızın göndermiş olduğunuz videolara verdikleri tepkileri anlık olarak görüntüleme şansına sahipsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan uy

iOS kullanıcıları için geliştirilen oldukça farklı ve yenilikçi bir video mesajlaşma uygulaması olan Samba ile arkadaşlarınızın göndermiş olduğunuz videolara verdikleri tepkileri anlık olarak görüntüleme şansına sahipsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulama ile arkadaşlarınıza göndermiş olduğunuz video mesajları, arkadaşlarınız tarafından görüntülendiği anda verdikleri tepkiler uygulama yardımıyla yine video olarak kaydedilerek otomatik olarak tarafınıza gönderilir.

Kelimelerin veya işaretlerin ifade edemeyeceği o güzel ve eğlenceli anları yaşamak istiyorsanız Samba'yı mutlaka denemenizi öneririm.

Samba için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla uygulamayı iOS mobil işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR