Samsung DeX İnceleme (Cebinizdeki Gücü Masaya Koyun!)

Samsung DeX Station İnceleme videosu ile karşınızdayız. İncelememizde Samsung DeX nasıl çalışır? Hangi telefonları destekler? Hangi uygulamaları destekler? Fiyatı ne kadar? Takılma yapar mı? Chrome çalışır mı? WhatsApp çalışır mı? gibi soruları cevapladık

Samsung DeX Station İnceleme videosu ile karşınızdayız. İncelememizde Samsung DeX nasıl çalışır? Hangi telefonları destekler? Hangi uygulamaları destekler? Fiyatı ne kadar? Takılma yapar mı? Chrome çalışır mı? WhatsApp çalışır mı? gibi soruları cevapladık.

Cihazın üzerinde enerji için USB Type-C girişi, 2 adet usb çıkışı, Ethernet girişi ve HDMI çıkışı bulunuyor. Cihazın kutusundan şarj aleti çıkmıyor. Bu yüzden telefonunuzun şarj aletini kullanmanız gerekiyor. Şu an için sadece Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ modelleri Samsung DeX Station ile çalışabiliyor. Yakında belki diğer USB Type-C desteği sunan cihazlar da DeX ile çalışabilir.

Samsung DeX Station kısaca Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus telefonlarınızı işletim sistemini kullanarak masaüstü uygulamaya uygun hale getiren bir araç. Cihazın üzerinde yük yüzünden telefonunuzun ısınmasını engelleyici fan bulunuyor. Bu sayede telefonunuz ısınmamış oluyor.

Samsung DeX Station 'ı kullanırken her zaman kullandığınız uygulamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat bazı uygulamalar tam ekran desteği sunmayabilir. Kısaca uygulama üreticilerinin Samsung DeX Station 'a destek vermeleri gerekiyor.

YORUMLAR