Samsung Flow Tanıtım Videosu

Samsung, Android telefon ve tabletler arasında geçişler yaparak cihazlarınızı daha verimli kullanabilmenizi sağlayan yeni uygulaması Samsung Flow'u yayınladı. Uygulama marketi üzerinde yerini alan Samsung Flow henüz beta aşamasında ve yüksek model Samsung

Samsung, Android telefon ve tabletler arasında geçişler yaparak cihazlarınızı daha verimli kullanabilmenizi sağlayan yeni uygulaması Samsung Flow'u yayınladı. Uygulama marketi üzerinde yerini alan Samsung Flow henüz beta aşamasında ve yüksek model Samsung telefon ve tabletlere indirebiliyor.

Haber okumak, sunum hzırlamak ya da diğer işlemlerinizi doğru ve daha efektif mobil cihaz üzerinde yapabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilen uygulama, telefonunuz üzerinde gördüğünüz bir haberi tabletinize kolayca transfer ederek tablet üzerinden daha rahat okumanızı sağlıyor. Aynı şekilde tabletinizde gördüğünüz ya da yapmak istemediğiniz bir işlemi telefonunuza transfer edebiliyorsunuz.

Cihazlar arası transferler dışında daha sonra yapmak istediğiniz işlemleri görevler bölümüne kaydederek istediğiniz cihazınız üzerinde daha sonra yapabilmenizi sağlıyor.

Yeni uygulama için bir de tanıtım videosu hazırlayan Samsung, Flow uygulaması ile hem telefon hem de tablet kullanıcılarına güzel bir imkan sunuyor.

YORUMLAR