Samsung Galaxy Note Book Konsepti Ortaya Çıktı

Son günlerin en çok konuşulan teknolojik gelişmelerinden biri olan katlanabilir cihazlar için T3 tarafından hazırlanan ve yayınlanan Samsung Galaxy Note Book konsepti aklınızı başınızdan alacak. Yayınlanan konsept Samsung Galaxy Note Book videosu cihazın

Son günlerin en çok konuşulan teknolojik gelişmelerinden biri olan katlanabilir cihazlar için T3 tarafından hazırlanan ve yayınlanan Samsung Galaxy Note Book konsepti aklınızı başınızdan alacak.

Yayınlanan konsept Samsung Galaxy Note Book videosu cihazın aynı zamanda hem tablet hem de akıllı telefon olarak kullanılabildiğiniz bizlere gösteriyor. 7.9 inçlik AMOLED ekrana sahip olan tablet katlandıktan sonra 5.5 inçlik 2K görüntü gösterebilen bir akıllı telefona dönüşebiliyor.

2'si bir arada olarak adlandırabileceğimiz cihaz 5MP'lik bir kameraya sahip ve 720p çözünürlükte video kaydı yapabiliyor.

İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 800 kullanan Samsung Galaxy Note Book, ayrıca 3GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip. Tüm bunların dışında cihaz 9500 mAh'lik güçlü bir bataryayı da beraberinde kullanıcılara sunuyor.

Tabii ki bunların tamamı bir konseptten ibaret. Ne olursa olsun cihazın gerçekten oldukça etkileyici olduğu bir gerçek. Eğer böyle bir ürün piyasaya çıksa, satın almayı düşünür müydünüz?

YORUMLAR