Samsung Galaxy S7 Edge Böyle Görünsün İster miydiniz?

Samsung, Galaxy Note 5'i resmi olarak piyasaya sürdükten sonra tüketicilerin ilgili Samsung'un bir sonraki amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S7 Edge'e çevrildi. Samsung'un yeni amiral gemisini 2016'ın başında tanıtması ve Şubat ayında piyasaya sürm

Samsung, Galaxy Note 5'i resmi olarak piyasaya sürdükten sonra tüketicilerin ilgili Samsung'un bir sonraki amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S7 Edge'e çevrildi.

Samsung'un yeni amiral gemisini 2016'ın başında tanıtması ve Şubat ayında piyasaya sürmesi bekleniyor. Galaxy S7 Edge henüz resmi olarak tanıtılmadığı için cihazın nasıl görüneceği hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz; fakat yine de Matty Style adlı tasarımcı tarafından geliştirilen bu konsept tasarım bize bir fikir verebilir.

Yayınlanan bu konsept tasarımda Samsung Galaxy S7 Edge teknik özelliklerine de yer veriliyor. Bu konspette yer alan Samsung Galaxy S7 Edge tasarımında Snapdragon 820 işlemci 4 GB RAM ve 21 megapiksellik arka kamerayla birleşiyor. Ön kamerada 8 megapiksel tercih ediliyor. Ayrıca yeni nesil USB Type C 3.0 giriş yuvasına da tasarımda yer verilmiş.

YORUMLAR