Samsung Gear 360 2017 Kutu Açılımı

Samsung Gear 360 2017 Kutu Açılımı videomuzda sizler için bu cihazın nasıl kullanıldığına, kamera özelliklerine, 4K desteğine ve ayrıca iOS platformu desteği olduğuna kısaca değinerek kutu içeriği ile birlikte kutu açılımını gerçekleştirdik.Samsung bu ürü

Samsung Gear 360 2017 Kutu Açılımı videomuzda sizler için bu cihazın nasıl kullanıldığına, kamera özelliklerine, 4K desteğine ve ayrıca iOS platformu desteği olduğuna kısaca değinerek kutu içeriği ile birlikte kutu açılımını gerçekleştirdik.

Samsung bu ürünü S8 lansmanına giden herkese hediye etmişti, bizim de elimize ulaşan Samsung'un bu yeni modelinde artık iOS ve 4k çekim desteği bulunuyor, ayrıca sosyal medya servisleri üzerinde canlı yayın yapma desteği de var. Yeni tasarımını çok beğendiğimiz Samsung Gear 360 hem işlevsellik hem de görsellik yönünden çok daha iyi bir kamera olmuş, Samsung'u burdan tebrik ediyoruz. Kutu içerisinden Gear 360 haricinde, kullanma kılavuzu, type-c usb kablosu , malzeme kalitesi gayet iyi bir taşıma kılıfı ve çekim yaparken kamerayı stabil tutabilmemiz için kullanabileceğimiz yumuşak, plastik bir aparat çıkıyor. Yaptığımız çekimlerde görüntü kalitesinden çok memnun kaldığımız Gear 360'dan sizlerin de memnun kalacağına inanıyoruz, bu seneki kutu açılış videomuzun içeriği böyleydi, bir dahaki seneye Samsung'dan çok daha iyi ve gelişmiş bir kamerayla piyasa çıkmasını bekliyoruz.

YORUMLAR