Samsung Milk Music Tanıtım Videosu

Samsung'un Galaxy telefon ve tablet sahibi kullanıcılara özel olarak sunduğu ücretsiz müzik servisi, internet üzerinden ücretsiz ve reklamsız olarak müzik dinlemenizi sağlıyor. iTunes Radio, Pandora ve spotify gibi servislere karşılık çıkarılan Milk Music

Samsung'un Galaxy telefon ve tablet sahibi kullanıcılara özel olarak sunduğu ücretsiz müzik servisi, internet üzerinden ücretsiz ve reklamsız olarak müzik dinlemenizi sağlıyor.

iTunes Radio, Pandora ve spotify gibi servislere karşılık çıkarılan Milk Music, 13 milyon şarkı ile birlikte giriş yaparak içerisinde 200'den fazla radyo istasyonu barındırıyor. Fakat dikkat çekmekte fayda var. Milk Music uygulaması sadece Galaxy akıllı telefon ve tablet sahibi kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. Başka model ve marka Android cihaza sahip olsanız bile uygulamayı Google Play üzerinden indirerek kullanamıyorsunuz.

Diğer müzik servislerinin ücretsiz versiyonları olmasına rağmen, bu versiyonlarda ya reklam yada kısıtlı özellikler bulunmakta ve müzik dinleme keyfiniz bölünmektedir. Bunların aksine Samsung'un yeni uygulaması Milk Music tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak piyasaya sunulmuştur. Samsung tarafından ücretsiz bir servis olacağı söylenen Milk Music, müzik severler tarafından oldukça sevilebilir. Galaxy akıllı telefon ve tablet sahibi olmayan diğer Android kullanıcıları için servisin ne zaman kullanılabileceği hakkında Samsung'dan henüz bir açıklama gelmedi.

Samsung Galaxy akıllı telefon veya tablet sahibi iseniz uygulamayı cihazınıza ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR