Samsung Yeni Reklamında iPad, Surface ve Kindle'la Dalga Geçti

Samsung, Galaxy Pro serisi tabletleri için yayınladığı yeni reklam filmiyle rakipleri iPad, Surface ve Kindle'la adeta dalga geçti. Surface'ın tablet, batarya ünitesi ve faresine dokunduran Samsung, siz buna tablet mi diyorsunuz derken, iPad üzerinde eşza

Samsung, Galaxy Pro serisi tabletleri için yayınladığı yeni reklam filmiyle rakipleri iPad, Surface ve Kindle'la adeta dalga geçti.

Surface'ın tablet, batarya ünitesi ve faresine dokunduran Samsung, siz buna tablet mi diyorsunuz derken, iPad üzerinde eşzamanlı olarak yapılamayan işlemlere dokundurdu ve Kindle ile sadece kitap okunabildiğinin üzerini çizdi.

Bir yandan rakiplerine dokunduran Samsung, diğer bir yandan da kendi tabletinin birçok can alıcı özelliğini gözler önüne sermiş oldu.

Son zamanlarda oldukça yaygın olarak yapılan agresif reklamcılık videolarına bir örnek daha teşkil eden yeni Samsung Galaxy Pro serisi reklam filmi oldukça başarılı. Siz de Samsung'un yeni reklam videosu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümümüz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR