Samsung'dan Ekran Merkezli Bir Dünya

Tüketici elektroniğinde dünyanın en büyük ekran üreticilerinden bir tanesi olan Koreli şirket Samsung, akıllı saatlerden dev kavisli ekranlara sahip OLED TV'lere kadar üretmiş olduğu farklı ürün yelpazesiyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı şimdiy

Tüketici elektroniğinde dünyanın en büyük ekran üreticilerinden bir tanesi olan Koreli şirket Samsung, akıllı saatlerden dev kavisli ekranlara sahip OLED TV'lere kadar üretmiş olduğu farklı ürün yelpazesiyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı şimdiye kadar başardı.

Esnek ekranlar ve şeffaf paneller gibi birçok yeniliği ve teknolojiyi ortaya koyma konusunda öncü olan şirket, gelecek için de farklı ekran teknolojilerini kullanıcılarla buluşturma niyetinde.

İzleyeceğiniz video üzerinde Samsung tarafından hayal edilen bir geleceği ve gelecekte ekranları kullanabileceğimiz farklı alanlara şahit olacaksınız. Gerçekten etkileyici bir dünyanın kapılarını bizlere açan Samsung, acaba bu teknolojilerden hangilerini gerçek hayatta insanlıkla buluşturabilecek? Bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

YORUMLAR