Sea of Thieves'in Görsel Yeteneklerine Yakından Bakış

Yayınlanan bu Sea of Thieves videosu bize oyundaki görsel efektleri tanıtıyor

Rare tarafından Windows 10 ve Xbox One'a özel olarak geliştirilen açık dünya tabanlı korsanlık oyunu Sea of Thieves için yeni bir video yayınlandı.

Sea of Thieves, oyunculara MMORPG tadında bir online korsanlık tecrübesi yaşatacak; yani oyunda yaşayan, canlı bir dünya yer alacak ve oyuncular bu dünyayı şekillendirebilecekler. Açık denizde yol alırken diğer oyuncuların korsan gemileriyle karşılaşabilecek ve deniz savaşları yaparak gemilerini yağmalayabileceksiniz.

Sea of Thieves'in korsanlık temasına sahip büyük çaplı bir proje olması onun oyuncuların yoğun ilgisini kazanmasını sağlıyor. Daha önceden çıkış yapan korsan oyunu örnekleri daha küçük çaplıydılar. Sea of Thieves ise hem açık dünyası, hem de teknolojik yetenekleriyle diğer korsan oyunlarından ayrılıyor. Bu videoda da oyunun farklı olmasını sağlayan görsel efektler tanıtılıyor.

Rare'de görev yapan görsel efekt sanatçısı Andreas Oberg kendi sözleriyle oyunda kullandıkları görsel efektleri nasıl ve hangi amaçla tasarladıklarını anlatıyor. Top ateşi yaptığınızda ortaya tatmin edici bir görsel şov çıkması için ekip özel olarak çalışmış, bunun yanında denizin doğal hareketleri ve su sıçramaları için de özen gösterilmiş.

Sea of Thieves kendine has grafik stiliyle de dikkat çekiyor. Oyun 2017 yılında PC ve Xbox One platformu için çıkış yapacak.

YORUMLAR