Seagate - Kurtarma ve Değiştirme

Birçok insanın harici diskleri tercih etmesinin ilk nedenleri arasında, kendisi için önemli olan resimleri, videoları, müzikleri ve diğer dosyalarını yedeklemektir. Bu sayede bilgisayarın başına herhangi bir şey gelse bile, harici diskimiz üzerinde yer al

Birçok insanın harici diskleri tercih etmesinin ilk nedenleri arasında, kendisi için önemli olan resimleri, videoları, müzikleri ve diğer dosyalarını yedeklemektir. Bu sayede bilgisayarın başına herhangi bir şey gelse bile, harici diskimiz üzerinde yer alan yedek dosyalarımız hayatımızı kurtarır.

Ama bazen harici depolama çözümlerinin sonu da hüsranla bitebilir. Bu gibi durumlara karşı Seagate yeni duyurduğu veri kurtarma ve değiştirme planıyla kullanıcılarına çok farklı bir çözüm sunuyor.

Harici disklerinizin başına bir şey gelmesi durumunda Seagate diskinizi geri alıyor verilerinizi kurtarıyor ve yeni bir disk ile size geri gönderiyor. Seagate veri kurtarma servisi için 2,3 ve 4 yıllık seçenekler kullanıcılara sırasıyla 30, 40 ve 50 dolardan sunuluyor. Hem Seagate veri kurtarma hem de Seagate değiştirme servislerinden yararlanmak isterseniz 10 dolar daha ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Seagate kurtarma ve değiştirme servisi için hazırlanan reklam videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR