Send Anywhere Tanıtım Videosu

Android, iOS ve PC kullanıcılarının resimlerini, videolarını, kişi listelerini, uygulamalarını, dosyalarını ve klasörlerini hızlı bir şekilde paylaşmalarına olanak sağlayan Send Anywhere, dosya paylaşım işlemlerine farklı bir boyut kazandırmaktadır. Dosya

Android, iOS ve PC kullanıcılarının resimlerini, videolarını, kişi listelerini, uygulamalarını, dosyalarını ve klasörlerini hızlı bir şekilde paylaşmalarına olanak sağlayan Send Anywhere, dosya paylaşım işlemlerine farklı bir boyut kazandırmaktadır.

Dosya paylaşımını şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiren Send Anywhere ile herhangi bir kayıt veya giriş yapma işlemine ihtiyaç duymadan dosyalarınızı Android, iOS ve PC platformları arasında paylaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey dosya paylaşımı yapmak istediğiniz cihazlar arasında 6 karakterli dijital anahtar ile eşleme yapmak.

Tüm dosyalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabileceğiniz Send Anywhere için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerine indirebilirsiniz. Ayrıca PC için uygulamanın Google Chrome eklentisine de aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR