Sensoria Akıllı Çorap Tanıtım Videosu

Sizlere ne kadar mesafeyi hangi hızla koşmanız gerektiğini söyleyen ve aynı zamanda yaptığınız koşuların tüm verilerini kendi veritabanında tutan bir asistana sahip olduğunuzu hayal edin. Şimdi de size ne kadar iyi koştuğunuzu söyleyen bir çift akıllı çor

Sizlere ne kadar mesafeyi hangi hızla koşmanız gerektiğini söyleyen ve aynı zamanda yaptığınız koşuların tüm verilerini kendi veritabanında tutan bir asistana sahip olduğunuzu hayal edin. Şimdi de size ne kadar iyi koştuğunuzu söyleyen bir çift akıllı çorap hayal edin.

İşte bu noktada Sensoria akıllı çorapları sayesinde tüm hayalleriniz gerçek oluyor. Sensoria akıllı çorapları sizin koştuğunuz tüm adımları takip ediyor ve koşu stilinizi geliştirmeniz için size koçluk yapıyor.

Sensoria'nın geliştiricileri ürünlerini pazara sunabilmek için şu an Indiegogo üzerinde başlattıkları kampanya ile 87.000 doları toplamaya çalışıyorlar. Kampanyanın bitimine 16 gün kalmış olmasına rağmen şimdiden 72.500 dolar toplamayı başaran Sensoria akıllı çorap, büyük bir ihtimalle beklenen hedefe ulaşarak üretime geçecek.

Bilgisayarlar veya akıllı telefonlar aracılığıyla tüm verilerinizi kontrol edebileceğiniz Sensoria akıllı çoraplarına ilk sahip olanlardan biri olmak isterseniz Indiegogo üzerinde yer alan bağış seçeneklerini değerlendirmenizi öneririm.

YORUMLAR