Shadow Warrior 2 Çıkış Videosu

Bir süredir geliştirilen ve heyecanla beklenen FPS oyunu Shadow Warrior 2 resmi olarak çıkış yaptı. Hatırlanacağı üzere Shadow Warrior oyunlarıyla ilk olarak 901'lı yılların sonuna doğru tanışmıştık. DOS platformu için geliştirilen bu klasik oyunlar, Duke

Bir süredir geliştirilen ve heyecanla beklenen FPS oyunu Shadow Warrior 2 resmi olarak çıkış yaptı.

Hatırlanacağı üzere Shadow Warrior oyunlarıyla ilk olarak 901'lı yılların sonuna doğru tanışmıştık. DOS platformu için geliştirilen bu klasik oyunlar, Duke Nukem ve Blood gibi FPS oyunlarının da çıkış yapmış olduğu altın dönemde beğenimize sunulmuştu. Aradan geçen yaklaşık 20 yılın ardından ise Shadow Warrior oyunları yeni teknolojiyle sıfırdan yaratıldı. Ortaya ise aksiyon anlamında zengin bir içerik çıktı. Yayınlanan bu Shadow Warrior 2 çıkış videosu da bize oyunda karşılaşacağımız aksiyon sahnelerinden kesitler sunuluyor.

Shadow Warrior 2'de kahramanımız Lo Wang'in bir önceki oyunda yaşadığı olayların 5 yıl sonrasına yolculuk ediyoruz. Küçük eniştemiz Lo Wang, karanlık dünya ile işbirliği yapan eski patronunu ve karanlık dünyanın antik tanrılarını mağlup etse de yeni bir dünya düzeninin oluşmasına engel olamamıştı. Lo Wang bu sefer kötülüğü yok etmek için daha da kararlı bir şekilde geri dönüyor, üstelik yanında kılıçlarını ve uçuk silahlarını da getiriyor.

4 kişilik co-op desteğiyle birlikte gelen Shadow Warrior 2, kanlı sahneleriyle dikkat çekmekte. İyi inceleme puanları kazanan oyunun satış fiyatı da oldukça makul:

Eğer nostalji yapmak ve ilk Shadow Warrior oyununu ücretsiz olarak oynamak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR