Shardlands Tanıtım Videosu

Breach Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça zorlu bir bulmaca oyunu olan Shardlands, oyunseverlere macera, aksiyon ve bulmaca oyunları üzerinde yer alan tüm öğeleri tek bir oyunla sunuyor. 3 boyutlu atmosferik aks

Breach Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça zorlu bir bulmaca oyunu olan Shardlands, oyunseverlere macera, aksiyon ve bulmaca oyunları üzerinde yer alan tüm öğeleri tek bir oyunla sunuyor.

3 boyutlu atmosferik aksiyon ve bulmaca oyunu olarak adlandırabileceğimiz Shardlands, her ne kadar çok daha farklı bir perspektif ve atmosfere sahip olsa da popüler bilgisayar oyunu Portal'ı anımsatıyor.

Issız bir gezegende sıkışıp kalan karakterimiz Dawn'ın evine dönebilmesine yardımcı olmaya çalışacağımız oyunda, tek umudumuz eski bir makinayı çalıştırabilmek için karşımıza çıkan tüm bölümleri başarıyla tamamlamak.

Zorlu bulmacaların, korkutucu yaratıkların, gizemli mekanizmaların ve çok daha fazlasının bizleri beklediği Shardlands, sıradışı bir bulmaca oyunu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Shardlands'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR