Sharp, AQUOS Pad ve AQUOS Phone Mini'yi Duyurdu

Telefonlar veya tabletler üzerinde insanların ilk dikkatini çeken şey genellikle ekranlar olur. Birçok kullanıcı Android cihazlarını eline aldığında öncelikle ekranlarının gerçekten etkileyici bir görüntüye sahip olmasını ister. Bunu dikkate alan Japon el

Telefonlar veya tabletler üzerinde insanların ilk dikkatini çeken şey genellikle ekranlar olur. Birçok kullanıcı Android cihazlarını eline aldığında öncelikle ekranlarının gerçekten etkileyici bir görüntüye sahip olmasını ister. Bunu dikkate alan Japon elektronik devi Sharp, piyasaya yeni sürdüğü Aquos Pad ve Aquos Phone Mini üzerinde mükemmel ve etkileyici görünümlü ekranlara yer vermeyi tercih etti.

Her iki cihaz üzerinde de kullanıcılara olabildiğince geniş bir ekran sağlamak için neredeyse bir köşeden diğerine ekran boyutu sağlanmaya çalışılmış. Her ne kadar cihazların ön yüzü tamamen ekran olmasa da yine de görsel açıdan gerçekten başarılı bir görüntü yakalanmış.

Aquos Phone Mini 4.5 inçlik ekranı üzerinde kullanıcılara 1920 x 1080 çözünürlük sunuyor ve sadece 115g ağırlığında. Akıllı telefonun işlemcisi hakkında şu an net bir bilgi olmamasına karşın, akıllı telefon 13.1MP'lik bir arka kameraya, 16GB'lık dahili depolama alanına ve 2GB RAM'e sahip.

Aquos Pad ise 7 inçlik ekranı üzerinde 1920 x 1080 Full HD çözünürlük sunarken, sadece 10.8mm kalınlığında ve 4080 mAh'lik güçlü bir bataryaya sahip.

Sharp tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve cihazlar hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR