Shifu Tanıtım Videosu

Shifu: To Do & Task Manager, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kendine özgü bir tarzı olan yeni ve farklı bir görev yönetimi ve yapılacak listesi hazırlama uygulamasıdır. Uygulama özellikle yoğun olarak çalışan kişilerin kulanarak zamanları

Shifu: To Do & Task Manager, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kendine özgü bir tarzı olan yeni ve farklı bir görev yönetimi ve yapılacak listesi hazırlama uygulamasıdır.

Uygulama özellikle yoğun olarak çalışan kişilerin kulanarak zamanlarını çok daha efektif kullanabilmelerini sağlamaktadır. Nasıl olur diyorsanız bir kaç örnek vererek açıklayalım. Örneğin diğer görev yönetimi uygulamaları ile bir arkadaşınızı aramanız gerektiğini belirli bir saat için arama notu ekleyebilirsiniz. 12.30'da Ahmet'i ara şeklinde gibi. Fakat Shifu ile ekleyeceğiniz görevler sayesinde Shifu, boş olduğunuz 10 dkaikalık bir süreçte sizi Ahmet'i aramanız için uyaracaktır. Bu syaede gerçekten boş olduğunuz bir sürede arkadaşınızı arayarak boşa vakit kaybetmemiş olurusunuz.

Kullandıkça keşfedebileceğiniz pek çok güzel özelliğe sahip olan Shifu'yu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indiremek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR