Shipwrecked: Lost Island Tanıtım Videosu

Mobil oyun geliştiricisi Kiwi Mobile tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Shipwrecked: Lost Island, oyunseverlere oldukça farklı bir oyun deneyimi sunan bir oyundur. Bir gemi kazası sonucu ıssız bir adada gemi mürettabatınızla birlikte

Mobil oyun geliştiricisi Kiwi Mobile tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Shipwrecked: Lost Island, oyunseverlere oldukça farklı bir oyun deneyimi sunan bir oyundur.

Bir gemi kazası sonucu ıssız bir adada gemi mürettabatınızla birlikte mahsur kaldığınız oyunda, amacınız mahsur kaldığınız adayı gelişmiş bir medeniyete çevirmek.

Ada simülasyonu olarak tanımlayabileceğimiz oyunda ıssız adaları geliştirerek adeta bir tatil cennetine çevirmeye uğraşacaksınız. Bu sırada yeni karakterlerle tanışacak, diğer oyuncularla gizli hazineleri bulmak için yarışacak, adada yer alan ormanları karıştırarak yeni eşyalar bulmaya çalışacaksınız.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Shipwrecked: Lost Island'ı mobil cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR