Shoggoth Rising Tanıtım Videosu

Shoggoth Rising, bir gemi kazası sonrasında kendisini gizemli ve ürkütücü bir deniz fenerinde bulan Ned'in hikayesini konu alan, hayatta kalma temalı bir aksiyon oyunudur. dreipol firması tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Shoggoth R

Shoggoth Rising, bir gemi kazası sonrasında kendisini gizemli ve ürkütücü bir deniz fenerinde bulan Ned'in hikayesini konu alan, hayatta kalma temalı bir aksiyon oyunudur.

dreipol firması tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Shoggoth Rising, sahip olduğu üç boyutlu grafikleri ve etkileyici animasyonlarıyla oyunseverleri kendisine hayran bırakacak olan yapımlardan bir tanesi.

Denizin derinliklerinden gelen ve deniz fenerine tırmanarak Ned'e saldırmaya çalışan korkunç deniz yaratıkları ve Ned arasındaki tek engelin siz olacağınız oyunda aksiyon bir an olsun eksilmiyor.

Shoggoth Rising için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR