SideSwype Tanıtım Videosu

SideSwype, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve zorlu bir üçlü eşleme oyunudur. Popüler bulmaca oyunu 2048 tarzı bir oynanışa sahip olan oyunda, aynı renkteki blokları eşleştirmek için oyun ekranı üzerinde yer alan

SideSwype, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve zorlu bir üçlü eşleme oyunudur.

Popüler bulmaca oyunu 2048 tarzı bir oynanışa sahip olan oyunda, aynı renkteki blokları eşleştirmek için oyun ekranı üzerinde yer alan farklı renkteki blokları ekranın sağına, soluna, üstüne ve aşağısına kaydırmanız gerekiyor.

Bu şekilde olabildiğince çok bloğu eşleştirmeye çalışarak yok edeceğiniz ve yüksek puanlar toplayacağınız oyunda, almış olduğunuz yüksek skorlarla arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Üçlü eşleştirme oyunlarına farklı bir hava katan SideSwype, bulmaca oyunlarını seven tüm mobil oyuncuların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR