Sıradışı Google Pixel Kutu Açılışı

Geçtiğimiz günlerde yapılan Google Pixel ve Google Pixel XL tanıtımının ardından oldukça ilginç bir Google Pixel kutu açılışı videosu yayınlandı. Hatırlanacağı üzere Apple da kısa bir süre önce yeni amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmi olarak

Geçtiğimiz günlerde yapılan Google Pixel ve Google Pixel XL tanıtımının ardından oldukça ilginç bir Google Pixel kutu açılışı videosu yayınlandı.

Hatırlanacağı üzere Apple da kısa bir süre önce yeni amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmi olarak tanıtmış, birkaç hafta sonra da bu telefonlar satışa sunulmuştu. Google ise yeni telefonlarının ipuçlarını bizlerle paylaşıyor ve heyecanımızı artırıyordu. Nihayet "Pixel" kod adına sahip yeni telefonlar su yüzüne çıktı.

Google, kendi telefonları için uzun bir süredir kullanmakta olduğu Nexus adını bir kenara bırakmış, Pixel adlı biraz daha sempatik bir isme geçmişti. Google Pixel ve Google Pixel XL üstün teknolojik özelliklere sahipler. Şu ana kadar Android telefonlar için üretilmiş en güçlü işlemci olan Snapdragon 821'i kullanan telefonlar oldukça kaliteli kameralara da sahipler.

Yayınlanan bu Google Pixel kutu açılışı ise bize sadece Google Pixel ve Google Pixel XL'in kutu içeriklerini göstermekle kalmıyor, Google Pixel kamera özelliklerini de sergiliyor. Aslında video Google Pixel tarafından çekilen binlerce fotoğraftan oluşan bir slayt gösterisi olarak düşünülebilir. Bütün bu fotoğraflar arka arkaya dizilerek ortaya bir video çıkarılmış. Videoda Google Pixel kamarasının düşük ışıktaki gece çekim kalitesini de görebiliyoruz.

Google Pixel'in bir diğer güzel yönü de kullanıcılara telefonla birlikte sınırsız bulut depolama alanı sunulacak olması. Bu sayede fotoğraf ve videolarınızı bulut depolama alanınızda saklayabileceksiniz.

Google Pixel Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Pixel XL Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR