Slam Dunk Basketball 2 Tanıtım Videosu

İlk oyun Slam Dunk Basketball ile oldukça büyük bir başarıya imza atan geliştirici ekip VisualDreams, milyonlarca oyuncunun meraklı bekleyişine bir son vererek Slam Dunk Basketball 2'yi piyasaya sürdü. Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle b

İlk oyun Slam Dunk Basketball ile oldukça büyük bir başarıya imza atan geliştirici ekip VisualDreams, milyonlarca oyuncunun meraklı bekleyişine bir son vererek Slam Dunk Basketball 2'yi piyasaya sürdü.

Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşan Slam Dunk Basketball 2, oyunseverlere çevrimiçi ve ücretsiz bir basket atma oyunu deneyimi yaşatıyor.

Dünya üzerindeki diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz, turnuvalarda kendinize yer bulabileceğiniz ve sıralama listelerinde en üst sıralarda yer alarak herkese en iyi basket oyuncusunun kim olduğunu göstereceğiniz oyun oldukça sürükleyici.

Etkileyici grafikleri, gerçekçi fizik motoru, sürükleyici oynanışı, seviye atlama sistemi ve çok daha fazlasıyla oyunseverleri akıllı telefonları ve tabletleri başına bağlamaya aday olan Slam Dunk Basketball 2'yi mutlaka denemenizi öneririm.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Slam Dunk Basketball 2'yi Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR