Sleep as Android Tanıtım Videosu

Sleep as Android, Android platformu üzerinde kullanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz alarm uygulamalarından bir tanesidir. Uyku düzeniniz ve uyku alışkanlıklarınız hakkında detaylı rapor ve grafikler ile sizi bilgilendiren, uykunuzda konuştuklarınızı kayded

Sleep as Android, Android platformu üzerinde kullanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz alarm uygulamalarından bir tanesidir. Uyku düzeniniz ve uyku alışkanlıklarınız hakkında detaylı rapor ve grafikler ile sizi bilgilendiren, uykunuzda konuştuklarınızı kaydederek dinleme imkanı sunan ve alarm sesi olarak istediğiniz müziği seçmenizi sağlayan yararlı ve etkileyici bir android uygulamasıdır.

Özellikle sabahları uyanmakta zorluk çekenlerin kullanarak bu problemi aşabilecekleri uygulama, uyanabilmeniz için gerekli olan bazı yöntemlere sahip. Kalkmanızı neredeyse garanti eden uygulama sayesinde artık günlerinize daha rahat ve huzurlu başlayabilirsiniz.

Çok özellikli ve kullanışlı bir alarm uygulaması arıyorsanız Sleep as Android'i aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR