SlideLock ile Android Kilit Ekranınızı Özelleştirin

Klasik Android kilit ekranından sıkıldıysanız ve yeni bir alternatif ekran kilidi uygulaması arıyorsanız; gelişmiş özelliklere ve özelleştirme seçeneklerine sahip olan SlideLock, tam ihtiyacınız olan uygulama olabilir. Android cihazlarınızın kilit ekranın

Klasik Android kilit ekranından sıkıldıysanız ve yeni bir alternatif ekran kilidi uygulaması arıyorsanız; gelişmiş özelliklere ve özelleştirme seçeneklerine sahip olan SlideLock, tam ihtiyacınız olan uygulama olabilir.

Android cihazlarınızın kilit ekranına farklı bir hava katacak olan SlideLock ile istediğiniz tüm uygulamalara ait bildirimleri kilit ekranınız üzerinde görüntüleyebilir, ekran kilidinizi sağa kaydırma hareketiyle açabilir veya ekran kilidi üzerindeyken sola kaydırma hareketiyle doğrudan kameraya erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında bildirim gelmesini istediğiniz uygulamaları seçebilir, gelen bildirimlere kilit ekranı üzerinden doğrudan erişim sağlayabilir ve daha birçok özelleştirme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

SlideLock ile bundan böyle Android cihazlarınızın kilit ekranları çok daha havalı olacak. Uygulama için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla uygulamayı Android akıllı telefonlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR