Smart Personal Organizer - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Smart Personal Organizer adlı akıllı ajanda uygulaması oldu. Kullanıcılar, web tarayıcıları ve Android uygulaması aracılığıyla ulaşabilecekleri servis sayesinde; not alabilecekler, toplantılarını düzenleyebilecekler ve alışveriş listelerini hazırlayabilecekler. En önemlisi ihtiyaç duymaları durumunda tüm bu özelliklere hem mobil hem de PC platformu üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecekler.

YORUMLAR