Sniper Elite 3 için 5 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Sniper Elite serisinin yeni oyunu olan Sniper Elite 3 için yayınlanan yeni oynanış videosuyla birlikte oyun içerisinde yer alan muhteşem ve etkileyici Kuzey Afrika toprakları ve 2.Dünya Savaşı eylemleri gün yüzüne çıktı. Oyunseverlerin kendilerine verilen

Sniper Elite serisinin yeni oyunu olan Sniper Elite 3 için yayınlanan yeni oynanış videosuyla birlikte oyun içerisinde yer alan muhteşem ve etkileyici Kuzey Afrika toprakları ve 2.Dünya Savaşı eylemleri gün yüzüne çıktı.

Oyunseverlerin kendilerine verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalıştığı Sniper Elite, birçok oyuncu için sanal bir oyundan çok daha fazlası olmayı başarmıştır.

Yayınlanan oynanış videosu yeni oyunla birlikte oyunseverleri bekleyen birçok yeniliği ve geliştirmeyi de gözler önüne sermektedir.

Düşmanlarımızı yavaş çekimde öldürdüğümüz kamera görüntüleri eskisine göre çok daha iyi bir hal alırken, bu özellik yeni oyunla birlikte patlatacağımız düşman araçları için de aktif olarak kullanılmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde yer alan gizlilik unsurları da geliştirilmiştir.

Tüm bunların dışında deneyim kazanma ve seviye atlama sisteminin de eklendiği Sniper Elite 3, yeni bir özelleştirme moduna da sahip. Farklı faktörlere göre deneyim kazanacağımız oyun çok daha keyifli bir hal almışa benziyor.

2013 yılının Mart ayında duyurulan Sniper Elite 3'ün 2014 yılı içerisinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları üzerinde çıkış yapması bekleniyor.

YORUMLAR