Sniper Elite: Nazi Zombie Army Video İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde çıkan Sniper Elite: Nazi Zombie Army için bir inceleme gerçekleştirdik.

Sniper Elite V2 isimli oyunu oynadıysanız Nazi Zombie Army size hiç yabancı gelmeyecektir.

Sniper Elite V2'nin mekaniklerine bir iki ufak ekleme yapan Nazi Zombie Army, adından da anlaşılacağı üzere bir zombi avlamaca oyunu. Oyunun amacıysa kabaca, bir yerden bir yere giderken karşınıza çıkan zombileri öldürmek. Evet olay sadece bu kadar. Ancak burada önemli olan nokta, Nazi Zombie Army'nin bunu nasıl yaptığı?

Oyuna başlarken ister co-op modunu seçerek arkadaşlarınızla oynayabilir, isterseniz de single player'da tek kişilik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Neyi seçerseniz seçin karşılaşacağınız şey dalga dalga gelen zombilerle mücadele etmek olacak. Bu noktada tabanca, makineli tüfek ya da sniper'ınızı kullanarak zombileri savuşturabilirsiniz. Sniper Elite'teki ağır çekim mekanikleri bu oyunda da kendine yer buluyor.

Zaman zaman bir yere gitmek için zombileri öldürürken zaman zaman da bir yeri savunmak için zombileri öldürmeniz gerekecek. Yalnız dikkat edin kafalarından vurmadığınız zombiler tekrardan dirilebiliyor.

Sniper Elite Nazi Zombie Army için söylenecek çok fazla bir şey yok. Sniper Elite'i seven ve doyamayan kesim için farklı bir alternatif olabilir. Onun dışında özellikle bir zombi oyunu arayışınız yoksa çok da bulaşmanıza gerek yok derim.

Editör Puanı
Hikaye 6/10
Oynanış 7,5/10
Grafik 7/10
Ses/Müzik 7,7/10
Ortalama 6,8/10

YORUMLAR