Socialife Tanıtım Videosu

Socialife, Sony Mobile tarafından Android kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir sosyal medya ve yayın akışı takip uygulamasıdır. Kullanıcıların Facebook, Twitter, Youtube hesapları üzerinde gerçekleşen hareketleri anlık olarak takip etmelerine olan

Socialife, Sony Mobile tarafından Android kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir sosyal medya ve yayın akışı takip uygulamasıdır.

Kullanıcıların Facebook, Twitter, Youtube hesapları üzerinde gerçekleşen hareketleri anlık olarak takip etmelerine olanak sağlayan uygulama, ayrıca RSS veya haber yayın akışlarını takip etmek isteyen kullanıcılar için de etkili bir çözüm sunmaktadır.

Tüm dünya tarafından merakla takip edilen Fox News, Financial Times, Mashable, The Verge, TechCrunch, Gizmodo, The Next Web ve daha birçok farklı internet sitesinin yayın akışlarını takip edebileceğiniz uygulama üzerinde 2000'den fazla yayın akışı ve 250'den fazla haber kaynağı yer almaktadır.

Sosyal medya hesaplarınızı ve beğendiğiniz web sitelerinde yayınlanan içerikleri takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, ihtiyacınız olan şey Socialife'tan fazlası değil

Socialife için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı Android cihazlarınız üzerine indirerek hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR