Socialmatic Tanıtım Videosu

2012 yılında ADR Studio tarafından sadece bir konsept olarak tasarlanan Socialmatic Polaroid kamera, tasarımcı Antonio De Rosa'ya göre 2014 yılı içerisinde yaklaşık 250 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Daha önce muhteşem iPhone konsept tasa

2012 yılında ADR Studio tarafından sadece bir konsept olarak tasarlanan Socialmatic Polaroid kamera, tasarımcı Antonio De Rosa'ya göre 2014 yılı içerisinde yaklaşık 250 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Daha önce muhteşem iPhone konsept tasarımlarının altına da imzasını atmış olan De Rosa, Socialmatic üzerinde çalışmaların sürdüğünü resmen doğruladı.

14 megapiksellik bir arka kamera ve 2 megapiksellik bir ön kamera, LED flaş, 4.3 inçlik dokunmatik ekran, 4GB dahili depolama alanı, stereo hoparlörler, GPS, Wi-Fi ve Bluetooth ve özel Socialmatic filtrelerine sahip olacak cihaz gerçekten çok fantastik görünüyor.

Socialmatic'in en güzel özelliğiyse eski Polaroid kameralarda olduğu gibi çektiğiniz resimleri anında yazdırabilecek olmanız. Mükemmel değil mi?

YORUMLAR