Solar Flux HD Tanıtım Videosu

Firebrand Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen uzay temalı bir zeka ve bulmaca oyunu olan Solar Flux HD'de amacımız günden güne enerjisini yitirmekte olan güneşi tekrar eski günlerine döndürerek evreni kurtarmak. Uzayın derinlikl

Firebrand Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen uzay temalı bir zeka ve bulmaca oyunu olan Solar Flux HD'de amacımız günden güne enerjisini yitirmekte olan güneşi tekrar eski günlerine döndürerek evreni kurtarmak.

Uzayın derinliklerinde yer alan 4 farklı evrende geçen bu macera sırasında karşımıza gelecek olan 80'den fazla bölüm ve sürekli olarak zorlaşan bulmacalar bizleri bekliyor.

Sadece bulmacaları çözmenin evreni kurtarmanıza yetmeyeceği oyunda, karşınıza çıkan engelleri atlatabilmek için kedi gibi reflekslere ve taş gibi sinirlere de sahip olmanız gerekiyor.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Solar Flux HD'nin Android ve iOS versiyonlarını aşağıdaki bağlantılar yardımıyla mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR