Sony Fdr X3000r Aksiyon Kamerası İncelemesi (Salda Gölü İçerir!)

Sony FDR X3000 - Aksiyon Kamerası İnceleme videomuzda sizlere bugün Sony tarafından geliştirilmiş olan Aksiyon kamerası hakkında detaylı bilgiler verdik. Videomuz içerisinde aksiyon kamerası nedir, aksiyon kamerası fiyatı ve özellikleri gibi hususlardan b

Sony FDR X3000 - Aksiyon Kamerası İnceleme videomuzda sizlere bugün Sony tarafından geliştirilmiş olan Aksiyon kamerası hakkında detaylı bilgiler verdik. Videomuz içerisinde aksiyon kamerası nedir, aksiyon kamerası fiyatı ve özellikleri gibi hususlardan bahsettik. Aksiyon kamerası ile nasıl video çekilir, nasıl kullanılır ve örnek videoları sizlere sunduk. Son olarak Sony FDR X3000 aksesuarları ve fiyatı konusunda mevcut bilgiler verdik.

Teknik özelliklerine ilk olarak baktığımızda kameranın 4k çözünürlükte çekim yapabilme yeteneğini görüyoruz. Bunların dışında üzerinde bulunan bluetooth ve wi-fi özellikleri ile size bütün bağlantı kolaylıklarını sağlayabiliyor.

Sizi ayrıntılı teknik özelliklerle boğmak yerine günlük kullanımdaki teknik özelliklerin öneminden bahsetmek lazım. Böyle bir aksiyon kamerasının olmazsa olmazı suya ve darbelere dayanıklı olmasıdır. Sony fdr-x3000r bu konuda yanında gelen koruyucu kılıfıyla işini oldukça başarılı bir ürün.

Aksiyon kameralarındaki önemli bir diğer konu ise hareketli anların en net şekilde kayıt altına alınabilmesidir. Bu konuda da Sony fdr-x3000r muhteşem iş çıkarmayı başarıyor, kamera üzerine 2 farklı optik imaj sabitleme özelliği bulunuyor bunlardan bir tanesi standart, bir diğeri aksiyon isterseniz imaj sabitleyicisini kapatmanızda mümkün.


YORUMLAR