Sony Su Geçirmez MP3 Oynatıcılarını Su Şişesinde Satmaya Başladı

Eğer bir ürünü satmak ve geniş kitlelere tanıtmak istiyorsanız pazarlama ve reklam oldukça önemlidir. Bunu en iyi şekilde yapan firmalardan bir tanesi olan Sony, yeni reklam kampanyasıyla birlikte su geçirmez olarak tasarlanan MP3 oynatıcılarını su şişele

Eğer bir ürünü satmak ve geniş kitlelere tanıtmak istiyorsanız pazarlama ve reklam oldukça önemlidir. Bunu en iyi şekilde yapan firmalardan bir tanesi olan Sony, yeni reklam kampanyasıyla birlikte su geçirmez olarak tasarlanan MP3 oynatıcılarını su şişeleri içerisinde satmaya başladı. Üstelik bozuk para ile Coca Cola, Sprite gibi içecekleri alabileceğiniz soğuk içecek makinaların içerisinde.

Yeni Zellanda'da DraftFCB adlı bir reklam firmasıyla anlaşan Sony, W serisi Walkman'lerinin pazarlamasını yapmak için bu şekilde bir kampanya başlatarak spor salonları, havuzlar ve halka açık yerlerde su geçirmez MP3 oynatıcısını otomatlar içerisinde satışa sundu.

Kampanya için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR