Sony Xperia M4 Aqua Tanıtım Videosu

Mobile World Congress'de ilk olarak büyük silahı olan Xperia Z4 tableti tanıtan Sony, bir gün aranın ardından şimdide orta segmente ait olan Xperia M4 Aqua olarak adlandırılan akıllı telefonunu tanıttı. 5 inç'lik ekrana sahip olan cihaz 720p desteğine sah

Mobile World Congress'de ilk olarak büyük silahı olan Xperia Z4 tableti tanıtan Sony, bir gün aranın ardından şimdide orta segmente ait olan Xperia M4 Aqua olarak adlandırılan akıllı telefonunu tanıttı.

5 inç'lik ekrana sahip olan cihaz 720p desteğine sahip. 1.5 GHz Snapdragon 615 Octa işlemci ile birlikte 2 GB RAM bulunan Xperia M4'ün şüphesiz en çok ilgi görecek olan özelliği suya dayanıklı olarak geliştirilmesi. Fakat bunun dışında 13 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera ve çekimlerinizi düzenleyebileceğiniz bazı uygulamalar ile birlikte gelecek olan yeni Xperia cihazı bahar aylarında Dünya genelinde piyasaya sürülecek. 299 Euro olarak belirtilen piyasay fiyatına rağmen ülkemizde yaklaşık 1500 TL civarlarında satılacağını düşünüyorum.

Yakın zamanda bir Android akıllı telefon almayı planlıyorsanız, Xperia M4 için hazırlanan tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR