Sony Xperia Transfer Mobile Tanıtım Videosu

Sony, Google Play üzerine kendi geliştirdiği yeni uygulamaları eklemeye son sürat devam ediyor. Son geliştirdikleri uygulama Xperia Transfer Mobile ile kullanıcıların eski akıllı telefonları üzerinde yer alan verileri kolayca Sony Xperia akıllı telefonlar

Sony, Google Play üzerine kendi geliştirdiği yeni uygulamaları eklemeye son sürat devam ediyor. Son geliştirdikleri uygulama Xperia Transfer Mobile ile kullanıcıların eski akıllı telefonları üzerinde yer alan verileri kolayca Sony Xperia akıllı telefonları üzerine taşımalarına olanak sağlayan Sony, Motorola'dan ilham almış olsa gerek.

Android telefonları PIN kodu veya NFC üzerinden eşleyerek kablosuz şekilde veri transflerini gerçekleştirebileceğiniz uygulama ile iPhone üzerinden Xperia cihazlarınıza veri transferi yapmak istiyorsanız Xperia transfer kablosuna ihtiyaç duyuyorsunuz.

Xperia Transfer Mobile için Sony tarafından yayınlanan tanıtım videosu; uygulamanın kullanımının ne kadar kolay ve güvenli olduğunu kullanıcılara gösteriyor.

Sony tarafından hazırlanan tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Xperia Transfer Mobile'ı Sony Xperia akıllı telefonlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR