Sony Xperia Z Yeni Tanıtım Videosu

Sony Mobile'ın önümüzdeki haftalarda piyasaya sürmeyi planladığı amiral gemisi Xperia Z gelişmiş performans özellikleri, dört çekirdekli işlemcisi ve kullanıcılara sunacağı mükemmel izleme deneyimi için 5-inçlik full HD ekranıyla dikkat çekiyor. CES 2013'

Sony Mobile'ın önümüzdeki haftalarda piyasaya sürmeyi planladığı amiral gemisi Xperia Z gelişmiş performans özellikleri, dört çekirdekli işlemcisi ve kullanıcılara sunacağı mükemmel izleme deneyimi için 5-inçlik full HD ekranıyla dikkat çekiyor.

CES 2013'te Sony yeni amiral gemisi Xperia Z'yi kullanıcılarına duyurmuş ve cihazın teknik özelliklerinden bahsetmiş olsa da, tüm kullanıcılar bilmeli ki cihaz henüz piyasaya çıkmadı ve Sony tarafından açıklanmayan farklı yeni özellikler cihazla birlikte bizleri bekliyor olabilir.

Sony hazırladığı yeni reklam videosu ile birlikte tasarım ve dizayn konusunda Xperia Z'yi kullanıcılara farklı bir açıdan anlatmaya çalışmış.

"Biz Xperia Z'yi hayat ve çevreyle harmanlayarak neredeyse yanınında yokmuş hissi uyandıracak şekilde kusursuz ve pürüzsüz bir şekilde tasarladık." açıklaması Sony tarafından geldi ve cihazlarına ne kadar güvendiklerini herkese göstermiş oldular.

Sony, Xperia Z İsimli Yeni Akıllı Telefonunu Tanıttı

Sony Xperia Z ile iPhone 5 Karşılaştırması

Sony Xperia Z ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırması

Sony Xperia Z ile Samsung Galaxy Note 2 Karşılaştırması

YORUMLAR