Spendee ile Paranızın Nereye Gittiğini Takip Edin

Bir ay boyunca çalışıyorsunuz ve maaşınızı almanızın üstünden bir hafta geçmiyor ki bir de bakmışsınız cebinizde bir kuruşunuz bile kalmamış. Peki "nereye gidiyor bu paralar?" diye kendinize soruyor musunuz? Eğer bu soruyu kendinize sık sık soruyorsanız m

Bir ay boyunca çalışıyorsunuz ve maaşınızı almanızın üstünden bir hafta geçmiyor ki bir de bakmışsınız cebinizde bir kuruşunuz bile kalmamış. Peki "nereye gidiyor bu paralar?" diye kendinize soruyor musunuz? Eğer bu soruyu kendinize sık sık soruyorsanız merak etmeyin çünkü cevabı artık cebinizde.

Android ve iOS mobil işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde kullanıcılarla buluşan Spendee adlı kişisel finans uygulaması sayesinde paranızın nereye gittiğini kolayca takip edebileceksiniz.

Kullanıcıların gelir ve giderlerini not almalarına yarayan uygulama, nereye, ne zaman, ne kadar harcadığınızın takibini yapabilmeniz olanak sağlamasının dışında, otomatik olarak yapacağı analiz sonuçlarına göre bütçenizi dengelemeniz için size akıllıca tavsiyelerde de bulunmaktadır.

Spendee için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar aracılığıyla uygulamanın Android ve iOS sürümlerine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR