Spintires: MudRunner Oynanış Videosu Gönüllerimizi Fethediyor

Eğer simülasyon oyunu oynamayı, özellikle de kamyon simülatörü türündeki oyunları oynamayı seviyorsanız heyecanlanmak için geçerli bir sebebiniz var, Spintires: MudRunner önümüzdeki ayın sonunda çıkış yapacak. Aslında Spintires: MudRunner, çok yeni bir oy

Eğer simülasyon oyunu oynamayı, özellikle de kamyon simülatörü türündeki oyunları oynamayı seviyorsanız heyecanlanmak için geçerli bir sebebiniz var, Spintires: MudRunner önümüzdeki ayın sonunda çıkış yapacak.

Aslında Spintires: MudRunner, çok yeni bir oyun değil. SPINTIRES adlı başarılı simülasyon oyunu 3 yıl önce çıkış yapmıştı ve oyuncu topluluğunun beğenisini kazanarak en başarılı simülasyon oyunları arasına girmişti. Fakat oyunun geliştirici ekibi arasında çıkan anlaşmazlık sonucu projenin başındaki isim şirketten ayrılmış ve SPINTIRES'ın geleceği belirsiz hale gelmişti. Neyse ki geliştirici ekip bir şekilde anlaşmanın yolunu buldular ve SPINTIRES'ın gelişmiş sürümü olan Spintires: MudRunner'ın üzerinde çalıştıklarını duyurdular.

Spintires: MudRunner temel olarak ilk SPINTIRES oyununun görsel olarak elden geçirilmiş hali olarak tanımlanabilir. Oyunun grafikleri çok daha kaliteli hale getiriliyor ve buna ek olarak oyuna yeni bir sandbox harita ekleniyor. Ayrıca oyundaki araç seçenekleri de geliştiriliyor. Yayınlanan bu yeni Spintires: MudRunner oynanış videosu ise bize oyunda nasıl bir içerikle karşılaşacağımızın ipuçlarını veriyor.

Videoya bakıldığında Spintires: MudRunner'ın bir hayli eğlenceli bir oyun olacağını söyleyebiliriz. Spintires: MudRunner'ı oynayabilmek için 31 Ekim tarihini beklememiz gerekecek, oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak. Spintires: MudRunner'ın PC sürümüne bu bağlantıyı kullanarak ön sipariş verebilirsiniz:

YORUMLAR