Spirit Stones Tanıtım Videosu

Spirit Stones, popüler mobil oyun geliştiricisi GAMEVIL tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen ücretsiz bir rol yapma oyunudur. Rol yapma oyunları içerisinde yer alan savaş sistemini eşleştirme oyunlarıyla birleştiren ve oyunculara farkl

Spirit Stones, popüler mobil oyun geliştiricisi GAMEVIL tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen ücretsiz bir rol yapma oyunudur.

Rol yapma oyunları içerisinde yer alan savaş sistemini eşleştirme oyunlarıyla birleştiren ve oyunculara farklı bir deneyim sunan Spirit Stones, aynı zamanda kendi savaşçı takımınızı oluşturabilmeniz için kart oyunlarında yer alan kahraman kartlarını da oyuncularla buluşturmaktadır.

Farklı karakter sınıflarından değişik özelliklere sahip birçok kahraman kartının yer aldığı oyunda, en güçlü savaş takımını oluşturarak tek kişilik görevler veya PVP arenası üzerinde diğer oyunculara karşı üstünlük kurabilirsiniz.

Kart, rol yapma, aksiyon, macera ve eşleştirme oyunları içerisinde yer alan tüm öğeleri tek bir yerde sizlere sunan Spirit Stones için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve oyunu aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR