Splinter Cell: Blacklist - Blacklist 101 Tanıtım Videosu

Splinter Cell: Blacklist yapısını tanıtan uzun bir video yayınlandı.

Splinter Cell serisinin bomba üyesi Splinter Cell: Blacklist için 7 dakikalık bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun yapısı ve birçok özelliği tanıtılıyor. İlk olarak ekibimize göz atıyoruz. Videoda ekimizin 4 kişi olduğu gözüküyor. Bunlar sırasıyla; teknoloji uzmanı Charlie Cole, silah arkadaşımız Isaac Briggs, kontrol uzmanı Anna Grimsoottir ve oyunun ana karakteri  Sam Fisher.

Oyunda 3 çeşit oynanış tarzı bulunuyor. Bunlar; ghost, panther ve assault. Bu oynanış tarzlarından istediğimizi kullanabiliriz. İstersek sadece bazı düşmanları öldürüp, görevi çabucak bitirebilir ya da agresif şekilde oynarak düşmanlarımızın hepsini öldürebilir ve oyunu uzatabiliriz.

Oyundaki karakterimizi oynayış tarzımıza göre silahlandırabiliyoruz. Conviction'dan daha geniş bir donanım çeşitliliği bulunuyor. Görevlerin sonunda oynadığımız oyun tarzına göre ödüllendiriliyoruz. Oyundaki ana amaç suikast olduğu için daha fazla gizlilik daha fazla para anlamına geliyor.

Geldik oyunun en zevkli moduna. Blacklist'ten bir önceki oyun, yani Conviction'ın co-op modu oldukça beğenilmişti. Blacklist'in co-op modunun da beğenileceğini düşünüyorum. Co-op modunda canlandıracağımız bir diğer karakter ise ekibimizde yer alan Isaac Briggs olacak.

Videoda Spies vs. Mercs multiplayer modunun da üzerinden geçiliyor. Bu modda; bir taraf gizli ajanlar iken, diğer taraf paralı askerler olacak. Gizli ajanlar oyunda bir böyleyi hacklemek için uğraşırken, paralı askerler onları durdurmaya çalışacak. 

Videonun sonunda oyunu ön sipariş edenlere verilecek olan bonus içerikler hakkında bilgi veriliyor. Eğer oyunu ön sipariş yolu ile edinirseniz; oyunda zırh olacak kullanacağımız ekstra bir kostümü ve altın sonar gözlüğünü ücretsiz edinebileceksiniz.

Splinter Cell: Blacklist 20 Ağustos'ta PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U platformları için çıkış yapacak.


Splinter Cell Blacklist - Yüz Yakalama Teknolojisi

YORUMLAR