Split Tanıtım Videosu

Split, iOS ve Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oldukça iyi düşünülerek hazırlanmış olan yenilikçi bir uygulamadır. Uygulama sayesinde herhangi bir şekilde görüşmek veya karşılaşmak istemediğiniz kişilerden uzak durabilir ve

Split, iOS ve Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oldukça iyi düşünülerek hazırlanmış olan yenilikçi bir uygulamadır.

Uygulama sayesinde herhangi bir şekilde görüşmek veya karşılaşmak istemediğiniz kişilerden uzak durabilir ve olası yakınlaşma durumlarından haberdar olarak ortamı terk edebilirsiniz.

Facebook, Foursquare, Instagram ve Twitter hesaplarının yanında kendi ağını da kullanarak kullanıcıların konum bilgilerini GPS yardımıyla tespit eden uygulama, karşılaşmak istemediğiniz kişilerin nerede olduğunu görüntülemenize olanak sağlar. Bu sayede tatsız karşılaşmaların önüne geçebilirsiniz.

Görmek veya karşılaşmak istemediğiniz kişileri belirleyerek kullanmaya başlayacağınız uygulama sayesinde, hem kafanız rahat olacak hem de kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Uygulama için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Split'i iOS ve Android cihazlarınız üzerine indirerek hemen dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR