Spotlinks Tanıtım Videosu

Spotlinks, mobil kullanıcıların kendilerine ait sosyal ağ bağlantılarını tek bir yerden yönetebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir sosyal bağlantı yönetim uygulamasıdır. Kendinize ait sosyal ağ bağlantılarını ve iletişim adreslerini düzenleyebileceğin

Spotlinks, mobil kullanıcıların kendilerine ait sosyal ağ bağlantılarını tek bir yerden yönetebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir sosyal bağlantı yönetim uygulamasıdır.

Kendinize ait sosyal ağ bağlantılarını ve iletişim adreslerini düzenleyebileceğiniz uygulama yardımıyla, kendi Spotlinks profilinizi kişi listenizde yer alan kullanıcılar ile paylaşarak diğer kullanıcıların size ait sosyal ağ bağlantılarını görüntülemesini sağlayabilir ve aynı şekilde diğer kullanıcılara ait sosyal bağlantıları görüntüleyebilirsiniz.

Tek bir yerden tüm sosyal bağlantılarınızı görüntülemenize ve yönetmenize olanak sağlayan uygulama, oldukça yenilikçi ve kullanışlı bir kullanımı mobil kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Uygulama için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Spotlinks'i iOS cihazlarınız üzerine indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR